23 Ocak 2014 Perşembe

Tüm Bloglarda Hata Verip Görünmeyen İzleyiciler Gadget'ının Çözümü


Bir süredir kendi blogumda diğer bloglarda İzleyiciler / Takipçiler / Followers gadget'i şu hatayı vermekteydi:


"  Maalesef...
Bu gadget hatalı olarak yapılandırıldı. Web yöneticileri için ipucu: Lütfen "Friend Connect Ayarları - Ana Sayfa URL'si"nin bu sitenin URL'siyle eşleştiğinden emin olun. "


Bu hatadan kurtulup yeniden takipçiler gagdet'ınıza kavuşmak mümkün ben düzelttikten sonra soranlar oldu ben de buradan nasıl düzeltileceğini açıklamak istedim. 

Ben de çözümü Gerekli - Gereksiz Bilgiler adlı blogtan buldum.
Fotoğraflı anlatım için bu bloga başvurabilirsiniz.

Yapmanız gereken kısaca:

Blogunuzun kumanda panelinden ayarlar bölümüne gidip, blog adresi kısmına düzenle diyoruz.
Sonra blog adresiniz yerine bir harf, bir sayı herhengi birşey ekleyip blog adresinizi bu seferlik yanlış yazıp kaydediyoruz.

Sonra tekrar düzenle deyip bu sefer doğru olan adresimizi tekrar yazıyoruz (eklediğimiz harf ya da sayıyı siliyoruz yani ) kaydediyoruz ve düzeliyor.

Aslında sonuç itibariyle yine aynı oluyor herşey ama bi güncellemek lazım adresi demek ki.


13 Ocak 2014 Pazartesi

Bugüne Kadar Gördüğüm En Renkli, En Eğlenceli Çift


   Hem düğünlerindeki detaylarla, hem eğlenceli videolarıyla bugüne kadar gördüğüm en renkli çift  İrem & Tahir :)Eşimin önceki işyerinden tanıdığı bu sevimli ve eğlenceli çifti, evlilik hazırlığı yapan, yapmış olan, olmayan herkesin izlemesi için onların da müsadeleriyle sizinle paylaşmak istiyorum. 

Videoyu kesinlikle en sonuna kadar izlemelisin çok eğleneceksiniz ;)

9 Ocak 2014 Perşembe

Sevgilimin Sürprizi :)

   
Sık sık işim dolayısıyla İstanbul'da bulunmam gerektiği için genelde ayın 1 haftası evde olmayabiliyorum. Geçtiğimiz haftalarda yine 1 haftalık seyahatimden eve akşam döndüğümde sevgilimin benim için hazırladığı bu güzel ve romantik sürprizle karşılaştım :) 

 

İnstagramdan takip eden arkadaşlarım bilirler fotoğrafları onlarla paylaşmıştım fakat balonlar ve çiçeklerin dışında odada romantik bir müzik de açılmıştı. Bu anın videosunu da çekmeyi unutmadım o anki heyecanıma rağmen ;)Bu da salonumuzun balonlar ve çiçeklerle süslenmiş hali :)
Allah herkese mutlu bir yuva ve aşkla dolu bir evlilik nasip etsin inşallah :)))))