26 Şubat 2013 Salı

İşte Vanilya Tadında Sürprizim :)))


Bir süredir buralardan uzak kalmama neden olan bir sürprizim olduğundan bahsetmiştim size önceki postumda... Merak edenlerin çok olması beni çok mutlu etti. Herkesin sürprizle ilgili bir tahmini vardı. Tahminlerin en çoğu bebek yönündeydi:) Hatta sürprizimle ilgili instagramda bir küçük detay paylaşayım dedim facebook, twitter ve instagramdan bir anda onlarca yorum ve soru yağmaya başladı korktum :))) fotoğrafı sildim :)))


Hayatımdaki bu değişikliği her şeyiyle tam anlamıyla bu bloga ve bloga ilgili gösteren her bir kişiye ayrı  ayrı borçluyum... Bugüne kadar yaptıklarıma ilgi göstererek destek olmanız bugün VANİLYA DİZAYN'ın var olmasını sağladı.

İşte bahsettiğim hayatımdaki yeni heyecan Vanilya Dizayn. Bir süredir aklımızda olan bir projeydi ama şahsen ben gerçeğe dönüştürebileceğimden çok emin değildim. Ama bana inanan insanların desteğiyle gerçeğe dönüştü bugün. 

Bugüne kadar kendim için yaptığım her şeyi şimdi herkesle paylaşmak inanılmaz keyifli :)

İşte bu da son zamanlar üzerinde çok çalıştığımız sitemiz;Dün gece tamamlandı çoğu o nedenle hala üzerinde çalıştığımız yerler var yavaş yavaş gelişiyor;)


İlk siparişimiz yerine ulaştı bile:)  İlk siparişimi de yine blogta kurduğum güzel dostluklara borçluyum. Hayatı Süslemek blogunun sahibi güzel Ayça'nın arkadaşı için aslında hiç de aklımızda olmayan bir ürün hazırladık ama çok da mutlu olduk :)))

 Anne kız ilk andan uyumu yakalabilmeleri için lohusa tacı - bandı ve minik bir bere tasarladık. Çok şirin oldular:)
Minik prensens İpek ve annesinin yeri benim için her zaman ayrı olacak ve İpek'in bana uğur getireceğine inanıyorum ;)Şimdi efendim madem sürprizi açıkladık Oscar edasında teşekkürlere geçmek istiyorum. Öncelikle anneme babama yönetmenime yapımcıma ışıkcıma... :D :D :D Şaka şaka size teşekkür edecektim bana her daim destek olduğunuz için. İyi ki varsınız ;) Eee sitede de desteğinizi esirgemezsiniz di miiiiiiiiiiii... yok yok esirgemezsiniz :)))))


Unutmayın Vanilya Dizayn :))))
Neyse şimdilik vanilya tadında kalın ;)

7 Şubat 2013 Perşembe

Hayatımdaki Yeni Heyecanlar

Bir süredir buralardan ayrı kalmamın çok geçerli sebepleri vardı. Takip ettiğim blogları düzenli okuyorum ama bu aralar yorum yazamıyorum ya da yeni bir post yapacak zamanım olmuyor ama önümüzdeki haftadan itibaren yine eski düzenime geri dönerim diye düşünüyorum.

Gelelim sadede:) Hayatımda evlilikle beraber çok köklü değişimler oldu malum. Yeni bir hayat, yeni bir şehir, yeni insanlar, yeni dostluklar... İşte bu yenilere yepyeni bir şey daha eklemeye karar verdim ama şimdilik bu sürprizi önümüzdeki günlere saklayarak postuma devam ediyorum :))))))

6 şubat tarihi bizim dönüm noktamızdı.Tam 3 yıldır ortak bir hayatı paylaşıyoruz artık. 3. yıldönümüzü dün akşam evimizde kutladık. Bazen düşününce bu kadar zaman geçmiş olmasına şaşırıyorum sanki daha çok yeni gibi... Neyse inşallah evliliğimizin de daha uzun ve mutlu yıllarını kutlarız ;)
PS: Masa örtüsünün kat izlerini görmezden gelirsek sevinirim zira ütülemeye hiç zamanım kalmamıştı :).